Velionio palaikų gabenimas

Nors velionio palaikų gabenimas iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti nesudėtingas procesas, tačiau jis yra griežtai reglamentuotas ir turi būti atliktas laikantis visų teisės ir moralės normų. Prieš gabenant  palaikus yra gaunami visi reikiami leidimai, sutvarkomi dokumentai. Turime atsižvelgti ne tik į tos šalies iš kurios vežame palaikus taisykles, tačiau ir visų šalių per kurias važiuojame.

palaikų gabenimo specialus transportas
  • Palaikai gabenami dvigubame karste. Vidinis karstas – cinkuotas metalinis, išorinis – medinis.
  • Kūnas (lavonas) yra patalpinamas specialiame maiše arba paklodėje.
  • Velionio palaikai yra gabenami specialiu transportu, kurio viduje palaikoma temperatūra apie 0 C. Atšaldyti daugiau negalima, nes palaikai negali būti užšaldyti.
  • Tam, kad būtų įmanoma palaikyti žemą temperatūrą, transporto priemonė iš vidaus padengta termoizoliacine danga. Atšaldymui naudojama papildomai sumontuota šaldymo įranga.
  • Velionio palaikus stengiamės parvežti kaip įmanoma greičiau ir parvežus juos perduoti laidojimo namams.

Palaikų parvežimo kaina

Pervežimas iš skirtingų šalių kainuoja nuo 1000,00 EUR iki 10000,00 EUR skirtingai ne tik dėl atstumo, bet ir dėl tos šalies ir kitų šalių, per kurias važiuojame biurokratinių procedūrų, kurios vienur paprastesnės, o kitur daug sudėtingesnės. Užpildykite mūsų kontaktų formą arba skambinkite mums telefonu ir mes Jums viską atsakysime.

Platesnė informacija apie mus

Kur kreiptis?

Dirbame 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Nuoširdžiai jums padėsime, kad palaikų pergabenimas nesukeltų Jums papildomų rūpesčių.