Palaikų pervežimas iš Anglijos

Palaikų pervežimas iš Anglijos yra viena iš mūsų veikloje dažniausiai pasitaikančių krypčių. Negailestinga lemtis, būties nedėkingumas, sunkiai pakeliamas skausmas – taip dažnai apibūdinama artimojo mirtis… Mes negalime padėti jos išvengti, bet galime artimojo kelią į Amžinybę paversti lengvesniu ir ištiesti pagalbos ranką Jums sunkiausią akimirką.

Mes žinome, kad skausmas, nežinomybė ir laidojimo proceso formalumai, ypač jei artimuosius su velioniu skiria didelis atstumas, dar labiau apsunkina padėtį ir stumia į neviltį… Mes esame tam, kad Jums padėtume – palydėtume Jūsų artimąjį į paskutinę kelionę, sutvarkytume reikalingus dokumentus ir išspręstume klausimus dėl valstybės finansavimo.

Profesionalus veliono pervežimas iš Anglijos – mūsų veiklos prioritetas.
Skambinkite mums tel.+37061560554  arba tel. +447 4693 66544   arba užpildykite mūsų kontaktų formą ir mes su Jumis susisieksime.

Kaip vyksta velionio palaikų pervežimas iš Anglijos?

Po visų dokumentų sutvarkymo ir leidimų gavimo, palaikų gabenimas iš Anglijos vidutiniškai užtrunka pusantros paros. Plačiau apie gabenimą galite skaityti velionio palaikų gabenimo skiltyje.

Jei Anglijoje miręs asmuo buvo apsidraudęs, jo palaikų gabenimu į Lietuvą pasirūpina draudimo bendrovė, tačiau jei miręs asmuo nebuvo apsidraudęs, visi rūpesčiai ir formalumai tenka artimiesiems. Deja, tačiau Lietuvos Respublikos ambasados, įsikūrusios kitose šalyse, ar Lietuvoje esančios institucijos neteikia palaikų pervežimo iš Anglijos paslaugos, nesuteikia reikiamos informacijos ir profesionalios pagalbos artimiesiems. Todėl pagrindinis mūsų siekis ir misija – suteikti pagalbą mirusiojo artimiesiems ir kuo greičiau atgabenti velionį iš užsienio. Mūsų patirtis teikiant velionio pervežimo iš užsienio paslaugas, repatriacijos žinios ir ilgamečiai kolegos (skrydžių bendrovės, laidojimo namai, ambasados, privačios ir valstybinės organizacijos ir kt.), su kuriais bendradarbiaujame, leidžia sklandžiai pargabenti Jūsų mirusį artimąjį į Tėvynę.

Plačiau apie palaikų pervežimo iš Anglijos susijusius niuansus galite skaityti Anglija.lt straipsnyje, kuriame pateikiame patarimus „Ginčas dėl Anglijoje mirusios lietuvės kūno: palaidoti Lietuvoje neleidžia, mirusiosios dukters likimas – neaiškus

Kuo galime Jums padėti?

  1. Parvežti velionio palaikus  iš Anglijos ir kitų užsienio šalių.
  2. Atlikti  kremavimo paslaugą ir parvežti urną.
  3.  Visuomet stengiamės greitai suteikti paslaugas ir pasiūlyti finansiškai geriausią sprendimą Jums.
  4. Pakonsultuoti teisiniais ir logistikos klausimais, kurie susiję su lavono palaikų gabenimu. Velionio pervežimas iš Anglijos gana sudėtingas procesas, kuriam reikalingi organizaciniai ir logistiniai gebėjimai, tačiau mums tai ne trukdis. Mes turime ne tik reikiamų žinių, bet ir priemonių – transportą su įmontuota šaldymo įranga.
  5. Žinome, kad visas šis formalus procesas priklauso nuo mirties priežasties (natūralios mirties, nelaimingo atsitikimo, savižudybės, žūties ir pan.) bei mir ties vietos (namų teritorijoje, gydymo įstaigoje, transporto priemonėje, vandens telkinyje ir pan.), kurie reikalingi vykdomiems tyrimams, mirties priežasčiai nustatyti.Tad vos gavę užsakymą, pradedame jį įgyvendinti.
  6. Visaip spaudžiame atsakingas užsienio  institucijas, kad kuo greičiau išduotų reikalingus dokumentus palaikų pervežimui iš Anglijos.