📞 +370 615 60554, +447 4693 66544

Pervežimas iš užsienio

Artimojo mirtis išmuša žemę iš po kojų ir visai natūralu, kad tuo metu negebame mąstyti apie dalykus, kurių net nežinome, pavyzdžiui, ką daryti mirus artimajam, kokių veiksmų imtis, kaip suplanuoti kremavimą ar kt.

Dar daugiau nežinomybės tada, jei artimasis mirė užsienyje, nes reikia pasirūpinti palaikų parvežimu. Dažnas tikrai nežino net nuo ko pradėti. Todėl jūsų vienintelė ir svarbiausia užduotis gali būti – susisiekti su mumis.

Mes žinome, kad skausmas, nežinomybė ir laidojimo proceso formalumai, ypač jei artimuosius su velioniu skiria didelis atstumas, dar labiau apsunkina padėtį ir stumia į neviltį. Mes esame tam, kad Jums padėtume – palydėtume Jūsų artimąjį į paskutinę kelionę, sutvarkytume reikalingus dokumentus ir išspręstume klausimus dėl valstybės finansavimo.

Kuo mes padėsime?

Bendraudami su jumis išsiaiškinsime visas detales, jūsų poreikius ir suteiksime išsamią informaciją, ką reikia daryti, kokių veiksmų imtis ir kaip mes pasirūpinsime, kad jūsų miręs artimasis sklandžiai grįžtų į Lietuvą.

Kodėl verta pasinaudoti mūsų paslaugomis?

Palaikų gabenimas griežtai reglamentuojamas, šiai procedūrai reikalingi leidimai, svarbu sutvarkyti nemažai dokumentų ir viską atlikti laikantis tiek teisės, tiek moralės normų. Negana to, laikytis taisyklių privalu ne tik mūsų šalies, bet ir tos, iš kurios palaikai bus gabenami, bei visų, per kurias palaikai keliaus. Tai didžiulis darbas, reikalaujantis milžiniško kiekio žinių. Pasitikėkite mumis – ilgametė patirtis leis viskuo pasirūpinti atsakingai, greitai ir už patraukliausią kainą.

Palaikų pervežimo procesas

Kaip viskas vyksta?

• Aptariame visas palaikų gabenimo sąlygas, terminus ir kainą;
• Gauname jūsų įgaliojimą tvarkyti formalumus;
• Pasirūpiname visais reikalingais leidimais bei kitais dokumentais;
• Vykdome palaikų pervežimo procesą.

Kiek trunka palaikų gabenimas?

Tikslus laikas priklauso nuo to, iš kurios šalies ir kokių transportu gabenama. Pavyzdžiui, iš Anglijos pervežimas užtrunka apie pusantros paros (kai jau sutvarkyti visi dokumentai).

Kaip gabenamas kūnas?

• Palaikai gabenami dvigubame karste;
• Kūnas – specialiame maiše;
• Gabenama tam pritaikytu transportu, kuriame palaikoma 0 laipsnių temperatūra, nes užšaldyti palaikų negalima;
• Operatyviai pervežus kūnas perduodamas laidojimo namams.

Iš kur pervežame palaikus?

Dažniausiai palaikus tenka gabenti iš Anglijos, iš Vokietijos, taip pat iš Skandinavijos šalių. Tačiau paslauga teikiama iš bet kurios šalies. Todėl nesvarbu, kuriame pasaulio kampelyje jūsų artimasis baigė gyvenimo kelionę, susisiekite su mumis, kad pasirūpintume jo kūno grąžinimu namo.

Skip to content